KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15511026
nr 1551 1026
Otto Sinding. Signerad, hästar. Olja på duk, 40x37 cm, yttermått inklusive ram: 54x53 cm
Utrop:
5.000 kr
Såld:
4.000 kr
måndag 3 juli 2023
kl 18:44:55
25/6 21:48:11
- Klassiska